Slovenčina (Slovak)

Aktuality

Firemný deň Unimont
10. 08. 2020 Firemné akcie

Firemný deň Unimont

Spomienka na Firemný deň našej spoločnosti z roku 2019. Veríme, že sa takto čoskoro znova stretneme.

Hokejový tím HC LEV UNIMONT
11. 02. 2020 Podpora športu a sponzoring

Hokejový tím HC LEV UNIMONT

V rámci našich aktivít kladieme dôraz aj na budovanie medziľudských vzťahov. Pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov poskytujeme priestor na trávenie spoločných chvíľ v miestnej hokejovej aréne. V tejto súvislosti sme založili amatérsky hokejový tím, s ktorým sa už niekoľko rokov zúčastňujeme rôznych turnajov.

Podporujeme UNIMONT RALLY TEAM
07. 02. 2020 Podpora športu a sponzoring

Podporujeme UNIMONT RALLY TEAM

Naša spoločnosť sa dlhodobo venuje podpore motoristického športu, hlavne rally pretekom. Náš tím UNIMONT RALLY TEAM dosahuje pravidelne stabilné výsledky na domácich aj zahraničných podujatiach.

Príbeh UNIMONT-u
25. 07. 2019 Oznamy

Príbeh UNIMONT-u

Andrej Ihnát zasvätil profesionálnu kariéru strojárstvu. Úspešný príbeh spoločnosti UNIMONT-VMS, s.r.o. je v prvom rade jeho životným príbehom, pod ktorý sa podpísal ako vizionár. Nech doba kládla na trh akékoľvek výzvy, či už spoločenské, ekonomické alebo technologické, vždy dokázal s tímom spolupracovníkov reagovať v podobe inovatívnej pridanej hodnoty! Vďaka tomu si dnes firma zamestnávajúca viac ako 200 zamestnancov zakladá na širokom portfóliu, do ktorého patrí strojárska výroba, montáž, servis, odborné prehliadky, dodávky na kľúč a konštrukčná činnosť.

UNIMONT - VMS, s.r.o.

M. R. Štefánika 2630 / 214
SK - 093 01 Vranov nad Topľou
Slovakia

phone yellow+421 57 488 28 60

email yellowinfo@unimont-vms.sk

tuv